2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie 'meerjarig vervangingsplan aanhangwagens' (AHW)
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst de huidige sterk gefragmenteerde aanhangwagenvloot om te vormen tot een toekomstbestendige, beheersbare en schaalbare materieelketen, waarbij familievorming en standaardisatie de kernprincipes vormen. Om die reden heeft de aanbestedende dienst de behoefte de aanhangwagenvloot te vervangen en uit te breiden. Met betrekking tot deze marktconsultatie richten we ons op twee types aanhangwagens: 1) klein: een eenassige aanhangwagen met een Toegestane Maximum Massa (TMM) van maximaal 750 kg; 2) middel: een tweeassisge aanhangwagen met een Toegestane Maximum Massa (TMM) van maximaal 3.500 kg.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223310 Anhänger für allgemeine Zwecke, 34223330 Fahrbare Einsatzeinheiten auf Anhängern