See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/62/08/2025, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 767811-2025
Interne Kennung: MSB/PN/62/08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Beschreibung: Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji w SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Beschreibung: Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Produkty lecznicze - cytostatyki
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Produkty lecznicze - programy lekowe
Interne Kennung: Część nr 10