614554-2025 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Usługi w zakresie odbierania i transportu odpadów komunalnych z terenu Gminy Brzeg
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie odbierania i transportu odpadów komunalnych z terenu Gminy Brzeg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbieraniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, znajdujących się na terenie Gminy Brzeg, zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych oraz ich transport do instalacji komunalnej- ZGO Gać Sp. z o.o., za wyjątkiem przeterminowanych i niewykorzystanych lekarstw oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki i worki na odpady komunalne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do wzoru umowy.
Interne Kennung: OR-IV.271.4.1.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Usługi w zakresie odbierania i transportu odpadów komunalnych z terenu Gminy Brzeg"