2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP SPRZĘTU I MATERIAŁÓW Z PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ
Beschreibung: ZAKUP SPRZĘTU I MATERIAŁÓW Z PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ – informacje ogólne do wszystkich części stanowią załącznik A do SWZ - każda część jest opisana w załącznikach A1-A7 do SWZ Załącznik A - OPZ - Informacje ogólne do wszystkich części Załącznik A1 CZĘŚĆ I: OPZ - Zakup sprzętu przeciwpowodziowego i do usuwania skutków powodzi oraz prac porządkowych w ramach zadań własnych i zleconych Załącznik A2 CZĘŚĆ II: OPZ - Zakup sprzętu w zakresie tworzenia i utrzymania zasobów OLIOC Załącznik A3 CZĘŚĆ III: OPZ - Zakup sprzętu do zapewnienia ciągłości i skuteczności funkcjonowania organu i podmiotu ochrony ludności i obrony cywilnej w zakresie zapewnienia ciągłości dostaw paliwa Załącznik A4 CZĘŚĆ IV: OPZ - Zakup sprzętu w zakresie udzielania pierwszej pomocy i ratowania życia Załącznik A5 CZĘŚĆ V: OPZ - Zakup sprzętu przeciwpowodziowego i do usuwania skutków powodzi oraz do prac porządkowych w ramach zadań własnych Załącznik A6 CZĘŚĆ VI: OPZ - Zakup sprzętu przeciwpowodziowego i do usuwania skutków powodzi oraz do prac porządkowych w ramach zadań własnych Załącznik A7 CZĘŚĆ VII: OPZ - Zakup sprzętu do zapewnienia ciągłości i skuteczności funkcjonowania organu i podmiotu ochrony ludności i obrony cywilnej w zakresie zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej
Interne Kennung: IZP.271.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1 . Postępowanie zostanie przeprowadzone w procedurze tzw. odwróconej, tj. z zastosowaniem art. 139 ust.1 ustawy 2. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 2.1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 2.2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia, a mianowicie: 2.2.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: - parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, - zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, - zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: - parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, - przeglądarka Chrome 61 lub nowa 2.2.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 2.2.3 Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy; 3.1. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. 3.2. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział IX SWZ.4. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U.2020.2453). 5. Ofertę, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowe środki dowodowe oraz pełnomocnictwo sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 21 maja 2024 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz.U.2024.773). Pozostałe informacje, oświadczenia lub dokumenty sporządza się w postaci elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach ww. rozporządzenia lub jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”).6. RODO 1) Administratorem danych osobowych jest: Wójt Gminy Gorzyce Daniel Jakubczyk z siedzibą władz w Urzędzie Gminy w Gorzycach (44350) przy ul. Kościelnej 15;2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych w następujący sposób: pod adresem poczty elektronicznej: iod@gorzyce.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora. 7.Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 8. Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 5.1.11 niniejszego ogłoszenia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser, 16700000 Traktoren, 42921300 Maschinen zum Ver- oder Einpacken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I
Beschreibung: CZĘŚĆ I: ZAKUP SPRZĘTU PRZECIWPOWODZIOWEGO I DO USUWANIA SKUTKÓW POWODZI ORAZ PRAC PORZĄDKOWYCH W RAMACH ZADAŃ WŁASNYCH I ZLECONYCH
Interne Kennung: IZP.271.19.2026 - CZĘŚĆ I
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42921330 Einpackmaschinen, 42120000 Pumpen und Kompressoren
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II
Beschreibung: CZĘŚĆ II: ZAKUP SPRZĘTU W ZAKRESIE TWORZENIA I UTRZYMANIA ZASOBÓW OLIOC
Interne Kennung: IZP.271.19.2026 - CZĘŚĆ II
Haupteinstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19241000 Samt
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III
Beschreibung: CZĘŚĆ III: ZAKUP SPRZĘTU DO ZAPEWNIENIA CIĄGŁOŚCI I SKUTECZNOŚCI FUNKCJONOWANIA ORGANU I PODMIOTU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ W ZAKRESIE ZAPEWNIENIA CIĄGŁOŚCI DOSTAW PALIWA
Interne Kennung: IZP.271.19.2026 - CZĘŚĆ III
Haupteinstufung (cpv): 44611410 Öllagertanks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34133110 Brennstofftankwagen
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV
Beschreibung: CZĘŚĆ IV: ZAKUP SPRZĘTU W ZAKRESIE UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY I RATOWANIA ŻYCIA
Interne Kennung: IZP.271.19.2026 - CZĘŚĆ IV
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V
Beschreibung: CZĘŚĆ V: ZAKUP SPRZĘTU PRZECIWPOWODZIOWEGO I DO USUWANIA SKUTKÓW POWODZI ORAZ DO PRAC PORZĄDKOWYCH W RAMACH ZADAŃ WŁASNYCH
Interne Kennung: IZP.271.19.2026 - CZĘŚĆ V
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI
Beschreibung: CZĘŚĆ VI: ZAKUP SPRZĘTU PRZECIWPOWODZIOWEGO I DO USUWANIA SKUTKÓW POWODZI ORAZ DO PRAC PORZĄDKOWYCH W RAMACH ZADAŃ WŁASNYCH
Interne Kennung: IZP.271.19.2026 - CZĘŚĆ VI
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VII
Beschreibung: CZĘŚĆ VII: ZAKUP SPRZĘTU DO ZAPEWNIENIA CIĄGŁOŚCI I SKUTECZNOŚCI FUNKCJONOWANIA ORGANU I PODMIOTU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ W ZAKRESIE ZAPEWNIENIA CIĄGŁOŚCI DOSTAW WODY PITNEJ
Interne Kennung: IZP.271.19.2026 - CZĘŚĆ VII
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42921300 Maschinen zum Ver- oder Einpacken