614576-2026 - Ergebnis
Polen – Betriebsbereitmachung von Heizanlagen – SVA/4620-237/2026 Wykonanie kompleksowej obsługi systemów ciepłowniczych na terenie kompleksów wojskowych w m. Węgorzewo, Szeroki Bór, Orzysz, Osowiec, Hajnówka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4620-237/2026 Wykonanie kompleksowej obsługi systemów ciepłowniczych na terenie kompleksów wojskowych w m. Węgorzewo, Szeroki Bór, Orzysz, Osowiec, Hajnówka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii na terenie kompl. wojsk. w m.: Węgorzewo, Szeroki Bór, Orzysz, Osowiec, Hajnówka. Zamawiający podzielił zamówienie na 6 części.
Vorherige Bekanntmachung399267-2026
Interne KennungSVA/4620-237/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I – Węgorzewo – kotłownia w bud. nr 47, 52, 53, 11, 23, 3
BeschreibungWykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) w kotłowni nr 47, 52, 53, 11, 23, 3 na terenie kompl. wojsk. w m. Węgorzewo.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelCzęść II – Szeroki Bór
BeschreibungWykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) na terenie kompl. wojsk. w m. Szeroki Bór
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelCzęść III – Osowiec
BeschreibungWykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) na terenie kompl. wojsk. w m. Osowiec
Interne KennungCzęść III
LosLOT-0004
TitelCzęść IV – Hajnówka
BeschreibungWykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) w kotłowni nr 8, 28, 160 na terenie kompl. wojsk. w m. Hajnówka
Interne KennungCzęść IV
LosLOT-0005
TitelCzęść V – Orzysz – kotłownie w bud. nr 1, 65, 12
BeschreibungWykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) na terenie kompl. wojsk. w m. Orzysz
Interne KennungCzęść V
LosLOT-0006
TitelCzęść VI – Orzysz – kotłownie w bud. nr 172, 242, 263
BeschreibungWykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) na terenie kompl. wojsk. w m. Orzysz ul. Wojska Polskiego 33
Interne KennungCzęść VI