2. Verfahren
Verfahren
Titel: II/114, II/117 Hořovice, východní obchvat
Beschreibung: Předmětem této akce je novostavba silnice druhé třídy v parametrech normové návrhové kategorie S 9,5/70 v délce 1,4 km. Součástí stavby jsou čtyři úrovňové křižovatky, dva mosty na hlavní komunikaci a lávka pro pěší. Úrovňové křižovatky slouží k napojení obchvatu na komunikace nižších tříd. Do stavby jsou zahrnuty související přeložky pozemních komunikací nižších tříd, cyklostezky a cesty pro pěší, protihluková stěna. Pro přístupy na pozemky jsou zřízeny hospodářské sjezdy. Součástí stavby jsou dále přeložky či úpravy inženýrských sítí technické infrastruktury a vodotečí. Trasa Východního obchvatu je vymezena dopravním koridorem v územním plánu města Hořovice a v Zásadách územního rozvoje Středočeského kraje.
Interne Kennung: VZ-0057/00066001/2023
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45221111 Bau von Straßenbrücken, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001