2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úprava a následné využití nebo odstranění odpadu k.č. 19 01 12 ze ZEVO Plzeň
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je kompletní zajištění odstranění odpadu vzniklého spalováním odpadů v ZEVO Plzeň, tj. jeho převzetí, přeprava, separace a následné materiálové využití železných a neželezných kovů a dále využití nebo odstranění zbytkové minerální a jiné frakce odpadu v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech. Veřejná zakázka bude prováděna v souladu s požadavky, podmínkami, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi, které jsou podrobně obsaženy v Zadávací dokumentaci. Zadavatel předpokládá následující základní rozsah díla tvořícího veřejnou zakázku: - převzetí odpadu po spalování odpadů v ZEVO Plzeň a jeho využití nebo odstranění v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech. Odpad je pravidelně hodnocen na vyloučení nebezpečných vlastností, pro který je k dispozici Osvědčení o vyloučení nebezpečných vlastností odpadu v souladu s požadavky zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 273/2021 Sb., o podrobnostech nakládání s odpady, - provedení navazujících služeb souvisejících s Dílem jako je zejména koordinace Díla, pojištění, obstarání rozhodnutí správních orgánů v návaznosti na provádění Díla, proškolení, řízení kvality a zajištění BOZP a PO při provádění Díla. Podrobnější popis předmětu plnění je uveden v Zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42320000 Abfallverbrennungsöfen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Úprava a následné využití nebo odstranění odpadu
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci.