See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP.281.66.2026 – Dostawa zestawów odczynnikowych wraz z dzierżawą sprzętu do wykonywania badań dla Instytutu „CZMP”
Beschreibung: Dostawa zestawów odczynnikowych wraz z dzierżawą sprzętu do wykonywania badań dla Instytutu „CZMP”
Interne Kennung: SZP.281.66.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Zestawy odczynnikowe do diagnostyki molekularnej chorób zakaźnych - testy Real Time PCR wraz z dzierżawą analizatora
Beschreibung: Zestawy odczynnikowe do diagnostyki molekularnej chorób zakaźnych - testy Real Time PCR wraz z dzierżawą analizatora
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Zestawy odczynnikowe do testu potwierdzenia metodą immunoblot Borrelia Sp. wraz z dzierżawą sprzętu koniecznego do wykonania badań
Beschreibung: Zestawy odczynnikowe do testu potwierdzenia metodą immunoblot Borrelia Sp. wraz z dzierżawą sprzętu koniecznego do wykonania badań
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Zestawy odczynnikowe, materiały kalibracyjne, kontrole oraz sprzęt zużywalny do wykonania badań z zakresu analityki ogólnej wraz z dzierżawą 2 analizatorów
Beschreibung: Zestawy odczynnikowe, materiały kalibracyjne, kontrole oraz sprzęt zużywalny do wykonania badań z zakresu analityki ogólnej wraz z dzierżawą 2 analizatorów
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 -Zestawy odczynnikowe, kalibratory i materiał kontrolny do oznaczania wolnych kwasów tłuszczowych w surowicy
Beschreibung: Zestawy odczynnikowe, kalibratory i materiał kontrolny do oznaczania wolnych kwasów tłuszczowych w surowicy
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Zestawy odczynnikowe i materiał kontrolny do oznaczania kwasu β-hydroksymasłowego w surowicy
Beschreibung: Zestawy odczynnikowe i materiał kontrolny do oznaczania kwasu β-hydroksymasłowego w surowicy
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Zestawy odczynnikowe do oznaczania witaminy B12 i kwasu foliowego
Beschreibung: Zestawy odczynnikowe do oznaczania witaminy B12 i kwasu foliowego
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Zestaw odczynników lateksowych przeznaczonych do identyfikacji enteropatogennych pałeczek Escherichia coli (EPEC)
Beschreibung: Zestaw odczynników lateksowych przeznaczonych do identyfikacji enteropatogennych pałeczek Escherichia coli (EPEC)
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Zestawy odczynników do diagnostyki chorób hormonalnych, materiał kontrolny, kalibratory i części zużywalne wraz z dzierżawą 2 analizatorów
Beschreibung: Zestawy odczynników do diagnostyki chorób hormonalnych, materiał kontrolny, kalibratory i części zużywalne wraz z dzierżawą 2 analizatorów
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Zestawy odczynnikowe do jednoczesnego wykrywania wirusów RSV/Adeno w wymazach z gardła do wczesnej diagnostyki przesiewowej -testy typu Rapid
Beschreibung: Zestawy odczynnikowe do jednoczesnego wykrywania wirusów RSV/Adeno w wymazach z gardła do wczesnej diagnostyki przesiewowej -testy typu Rapid
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Zestawy odczynnikowe anty HBc i FGF 23 wraz z materiałami kontrolnymi i częściami zużywalnymi do dzierżawionego analiztora Liaison XL
Beschreibung: Zestawy odczynnikowe anty HBc i FGF 23 wraz z materiałami kontrolnymi i częściami zużywalnymi do dzierżawionego analiztora Liaison XL
Interne Kennung: Pakiet nr 10