614607-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 240 v úseku Jaroměřice nad Rokytnou – Horní Cerekev
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 240 v úseku Jaroměřice nad Rokytnou – Horní Cerekev
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 240 v úseku Jaroměřice nad Rokytnou – Horní Cerekev“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku Jaroměřice nad Rokytnou – Horní Cerekev po dobu trvání rámcové dohody v předpokládaném termínu od 12. 10. 2026 do 4. 11. 2026.
Interne KennungVZ0258551
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001