2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření serveru o grafické karty
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání rozšíření serveru Dell XE7740 o čtyři karty NVIDIA H200 v bridge módu a nezbytné komponenty pro instalaci a rozšíření RAM, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1 návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Součástí plnění je dále provedení instalace a testu funkčnosti. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 26054
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237134 Grafikbeschleunigerkarten
5. Los
Los: LOT-0001