See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van geneesmiddelen tegen pijn, koorts en osteo-articulaire aandoeningen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van geneesmiddelen tegen pijn, koorts en osteo-articulaire aandoeningen
Interne Kennung: PPP0UJ-4402/6737/OP/JDM/SSI/D34250225
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Paracetamol oraal: comprimés
Beschreibung: Paracetamol oraal: comprimés
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 1_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Hier wordt beoordeeld of en hoe de inschrijver een oplossing kan bieden om een volledig pallet in 1x te scannen ikv FMD. Indien dit mogelijk is, beschrijft de inschrijver in detail hoe dit systeem bij hem toegepast wordt en vult hiervoor een kostprijs/pallet in bij de toegestane optie in de inventaris voor perceel 1. Met deze kostprijs wordt enkel de meerprijs bedoeld waardoor het mogelijk is om het volledige pallet in 1 keer te scannen (dus excl. geneesmiddelen).)
Los: LOT-0002
Titel: Paracetamol oraal: bruistabletten
Beschreibung: Paracetamol oraal: bruistabletten
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Paracetamol suppo’s pediatrie
Beschreibung: Paracetamol suppo’s pediatrie
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Paracetamol: flacon
Beschreibung: Paracetamol: flacon
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Paracetamol 150-160mg/5ml siroop
Beschreibung: Paracetamol 150-160mg/5ml siroop
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Fentanyl pleister
Beschreibung: Fentanyl pleister
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Tramadol ampulle
Beschreibung: Tramadol ampulle
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 7_7
Los: LOT-0008
Titel: Diclofenac ampulle
Beschreibung: Diclofenac ampulle
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 8_8
Los: LOT-0009
Titel: Calcium en Vitamine D: kauwtablet
Beschreibung: Calcium en Vitamine D: kauwtablet
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 9_9
Los: LOT-0010
Titel: Calcium en vitamine D: zakje/bruistablet
Beschreibung: Calcium en vitamine D: zakje/bruistablet
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 10_10
Los: LOT-0011
Titel: Pamidronaat
Beschreibung: Pamidronaat
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 11_11
Los: LOT-0012
Titel: Tradonal oraal
Beschreibung: Tradonal oraal
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 12_12
Los: LOT-0013
Titel: Paracetamol oraal: instant zakjes
Beschreibung: Paracetamol oraal: instant zakjes
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225 13_13
Los: LOT-0014
Titel: Tramadol/paracetamol oraal
Beschreibung: Tramadol/paracetamol oraal
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225_14
Los: LOT-0015
Titel: Oxycodone oraal: tablet verlengde afgifte
Beschreibung: Oxycodone oraal: tablet verlengde afgifte
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225_15
Los: LOT-0016
Titel: Diclofenac oraal
Beschreibung: Diclofenac oraal
Interne Kennung: OP/JDM/SSI/D34250225_16
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33661200 Analgésicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Paracetamol oraal: comprimés
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 1_1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 2_2
Lote: LOT-0003
Título: Paracetamol suppo’s pediatrie
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 3_3
Lote: LOT-0004
Título: Paracetamol: flacon
Descripción: Paracetamol: flacon
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 4_4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 5_5
Lote: LOT-0006
Título: Fentanyl pleister
Descripción: Fentanyl pleister
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 6_6
Lote: LOT-0007
Título: Tramadol ampulle
Descripción: Tramadol ampulle
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 7_7
Lote: LOT-0008
Título: Diclofenac ampulle
Descripción: Diclofenac ampulle
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 8_8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 9_9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 10_10
Lote: LOT-0011
Título: Pamidronaat
Descripción: Pamidronaat
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 11_11
Lote: LOT-0012
Título: Tradonal oraal
Descripción: Tradonal oraal
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 12_12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225 13_13
Lote: LOT-0014
Título: Tramadol/paracetamol oraal
Descripción: Tramadol/paracetamol oraal
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225_14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225_15
Lote: LOT-0016
Título: Diclofenac oraal
Descripción: Diclofenac oraal
Identificador interno: OP/JDM/SSI/D34250225_16