61464-2026 - Ergebnis
Tschechien – Baugerät – TOLUP s.r.o. - snížení energetické náročnosti strojní techniky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTOLUP s.r.o. - snížení energetické náročnosti strojní techniky
BeschreibungPředmětem plnění zakázky jsou dodávky v souvislosti s realizací projektu „TOLUP s.r.o. - snížení energetické náročnosti strojní techniky“. Konkrétně se jedná o pořízení nového a nepoužitého drtiče, třídiče a 6 kusů pásového dopravníku Podrobně je předmět plnění popsán ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu zadávací dokumentace samostatně zvlášť pro každou dílčí část předmětu zakázky.
Interne KennungTOLUP s.r.o. - snížení energetické náročnosti strojní techniky
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Drtič
BeschreibungPodrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v dokumentu Specifikace předmětu zakázky pro část 1, který tvoří přílohu č. 4a zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 1 – Drtič
LosLOT-0003
TitelČást 3 – Pásový dopravník - 6 ks
BeschreibungPodrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v dokumentu Specifikace předmětu zakázky pro část 3, který tvoří přílohu č. 4c zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 3 – Pásový dopravník - 6 ks
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Třídič
BeschreibungPodrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v dokumentu Specifikace předmětu zakázky pro část 2, který tvoří přílohu č. 4b zadávací dokumentace.
Interne KennungČást 2 – Třídič