See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy środków czystości dla Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy oraz placówek oświatowych w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków czystości dla Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy oraz placówek oświatowych w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 1 do Zaproszenia. 3. Zamawiający wymaga, aby produkty dostarczone do DBFO Ursynów i Placówek były dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz były zgodne z obowiązującymi normami jakościowymi i przepisami prawa. 4. Zamawiający wymaga, aby produkty dostarczone do DBFO Ursynów i Placówek były nowe, posiadały nazwę producenta i opis produktu w języku polskim oraz były wolne od wad. 5. Zamawiający wymaga, aby termin przydatności do użycia środków czystości dostarczonych do DBFO Ursynów i Placówek wynosił nie mniej niż 6 miesięcy od daty każdej dostawy. 6. Zamawiający wymaga by dostawy odbywały się w terminie trzech dni roboczych od wysłania na adres mailowy Wykonawcy zlecenia dostawy. 7. Zamawiający wymaga by zamówienie było realizowane na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowi Załącznik nr 5 do Negocjacji.
Vorherige Bekanntmachung: 498357-2025
Interne Kennung: DBFO-XII-DAZ.4660.10.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe, 18424300 Einweghandschuhe, 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33711900 Seife, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39514200 Trockentücher, 39525000 Diverse konfektionierte Textilwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe, 18424300 Einweghandschuhe, 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33711900 Seife, 33761000 Toilettenpapier, 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39514200 Trockentücher, 39525000 Diverse konfektionierte Textilwaren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszej Umowy możliwość skorzystania z prawa opcji. 2. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia do kwoty nie większej niż 1 599 000,00 zł (słownie: jeden milion pięćset dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy złotych 00/100) brutto. 3. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na poszczególne produkty przy jednoczesnym zabezpieczeniu środków na cel związany z wykonaniem przedmiotu Umowy. 4. Uruchomienie prawa opcji następuję automatycznie, gdy suma zleceń na dostawy dowolnego produktu będącego przedmiotem Umowy przekroczy zapotrzebowanie na dany produkt wskazane w Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 1 do Umowy. 5. W trakcie obowiązywania Umowy, Zamawiający ma prawo do wielokrotnego skorzystania z prawa opcji. 6. Prawo opcji uruchomiane jest jedynie w zakresie równym wartości produktów faktycznie dostarczonych przez Wykonawcę i odebranych przez Zamawiającego bez zastrzeżeń (wad) ponad zapotrzebowanie na te produkty wskazane w Formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 1 do Umowy. 7. Wykonawcy nie przysługują roszczenia o wypłatę w kwocie maksymalnej określonej w ust. 2. 8. Wykonawcy nie przysługuje prawo do odmowy realizacji opcji.