614673-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Dostawa pomocy dydaktycznych do sali sensorycznej i do sali zajęć ruchowych i gimnastyki korekcyjnej oraz mebli w ramach projektu „Rozbudowa oraz zakup niezbędnego wyposażenia Przedszkola nr 112 „Mali Przyrodnicy” w Poznaniu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pomocy dydaktycznych do sali sensorycznej i do sali zajęć ruchowych i gimnastyki korekcyjnej oraz mebli w ramach projektu „Rozbudowa oraz zakup niezbędnego wyposażenia Przedszkola nr 112 „Mali Przyrodnicy” w Poznaniu”
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie pomocy dydaktycznych i mebli do placówki oświatowej w ramach projektu pn. „Rozbudowa oraz zakup niezbędnego wyposażenia Przedszkola nr 112 „Mali Przyrodnicy” w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został podzielony na dwie części: Część I – dostawa wyposażenia sensorycznego i gimnastycznego Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.I do umowy – Przedmiot umowy część I. Część II – dostawa mebli – szafek do szatni, Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.II do umowy – Przedmiot umowy część II. 3) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 4) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I – dostawa wyposażenia sensorycznego i gimnastycznego
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie pomocy dydaktycznych do placówki oświatowej w ramach projektu pn. „Rozbudowa oraz zakup niezbędnego wyposażenia Przedszkola nr 112 „Mali Przyrodnicy” w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.I do umowy – Przedmiot umowy część I. 2) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 3) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen, 37421000 Turnmatten
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.
LosLOT-0002
TitelCzęść II – dostawa mebli – szafek do szatni
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie mebli do placówki oświatowej w ramach projektu pn. „Rozbudowa oraz zakup niezbędnego wyposażenia Przedszkola nr 112 „Mali Przyrodnicy” w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027. Część II – dostawa mebli – szafek do szatni, Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.II do umowy – Przedmiot umowy część II. 3) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 4) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39173000 Lagerungseinheiten, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen