614675-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten für Schulgebäude – ZŠ a ZUŠ Habrmanova – nová tělocvična, modernizace a nástavba odborných učeben, bezbariérový výtah
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZŠ a ZUŠ Habrmanova – nová tělocvična, modernizace a nástavba odborných učeben, bezbariérový výtah
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou stavební práce na přístavbě nové tělocvičny, modernizaci a nástavbě nových učeben na Základní škole a Základní umělecké škole Habrmanova v Hradci Králové. Stavba bude obsahovat změnu dokončené stavby ZŠ Habrmanova a ZUŠ Habrmanova. Stavebními úpravami dojde ke změnám dispozičního řešení. Řešená část objektu školy je využívaná jako sportovní a umělecké zázemí. V suterénu se nachází šatny pro studenty a odpočinková zóna. V 1NP se nachází tělocvična ZŠ, šatny a hygienické zázemí pro studenty. Ve 2NP se nachází prostory vedení školy, umělecké a vzdělávací učebny, šatny a hygienické zázemí pro studenty a učitele a taneční sály. Ve 3NP se nachází umělecké a vzdělávací učebny, knihovna, prostory s technickým zázemím a prostory pedagogů. Přístavba je navržena tak, aby nedocházelo k zásadnímu křížení provozu obou škol.
Interne KennungMMHKTA202600000081
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45223220 Rohbauarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45313100 Installation von Aufzügen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 42416100 Aufzüge, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45223220 Rohbauarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 42416100 Aufzüge, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen