2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury i sprzętu medycznego w ramach projektu „Utworzenie Europejskiego Centrum Innowacyjnej Terapii Chorób Plamki Żółtej”
Beschreibung: Dostawa aparatury i sprzętu medycznego w ramach projektu „Utworzenie Europejskiego Centrum Innowacyjnej Terapii Chorób Plamki Żółtej” - 4 zadania
Interne Kennung: EO/TA-2722/LXXXI/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: noktometr, pierścień Landolta - 1 szt., szczególowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Interne Kennung: EO/TA-2722/LXXXI/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: respirator - 1 szt., szczególowy opis zawiera załącznik nr 2A do SWZ
Interne Kennung: EO/TA-2722/LXXXI/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: USG okulistyczne - 1 szt., szczególowy opis zawiera załącznik nr 3A do SWZ
Interne Kennung: EO/TA-2722/LXXXI/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: laser - 1 szt., szczególowy opis zawiera załącznik nr 4A do SWZ
Interne Kennung: EO/TA-2722/LXXXI/26-4
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EO/TA-2722/LXXXI/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Internal identifier: EO/TA-2722/LXXXI/26-1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Internal identifier: EO/TA-2722/LXXXI/26-2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Internal identifier: EO/TA-2722/LXXXI/26-3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4
Internal identifier: EO/TA-2722/LXXXI/26-4