2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Pawonków 2024 rok”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie podmiotu/ów, któremu/ym zostanie powierzone świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego na liniach o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Pawonków w roku 2024: Zamówienie zostało podzielone na 2 części : CZĘŚĆ 1 – LINIA PODSTAWOWA obejmująca linie komunikacyjne 1,2,3 CZĘŚĆ 2 – LINIA SZKOLNA obejmująca linie komunikacyjne 4,5,6 Łączna planowana wielkość pracy eksploatacyjnej (dla obu części zamówienia) w wozokilometrach w 2024 r. – 576 648 km Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.1/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: LINIA PODSTAWOWA
Beschreibung: Usługi świadczone będą na terenie gminy Pawonków, w dni powszednie tj. od poniedziałku do piątku oraz w soboty, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, które reguluje art. 1 Ustawy o dniach wolnych od pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1920). Długość podana jest dla wariantów tras w relacji w dwie strony. Ilość kursów podana jest sumarycznie w relacjach: „tam” i „z powrotem”. Do przebiegu tras przewozu nie wlicza się przejazdów z zajezdni/miejsca garażowania do miejsca rozpoczęcia pierwszego kursu, jak również zjazdów do zajezdni/miejsca garażowania oraz przejazdów technicznych. Częstotliwość połączeń dla n/w linii: • Linia 1: Pawonków – Lipie Śląskie (południowa): Długość linii komunikacyjnej ok.55 km, szacunkowa ilość km/rok. 232 320,00 Ilość kursów: 14 kursów dziennie w dni powszednie oraz 7 kursów w sobotę • Linia 2: Gwoździany – Lipie Śląskie przez Łagiewniki Wielkie (północna): Długość linii komunikacyjnej ok.46 km, szacunkowa ilość km/rok. 194 304,00 Ilość kursów: 14 kursów dziennie w dni powszednie oraz 7 kursów w sobotę • Linia 3: Gwoździany – Lipie Śląskie przez Pawonków (szybka): Długość linii komunikacyjnej ok 26 km, szacunkowa ilość km/rok. 109 824,00 Ilość kursów: 14 kursów dziennie w dni powszednie oraz 7 kursów w sobotę Maksymalną ilość wozokilometrów w okresie trwania przedmiotowego zamówienia szacuje się na 536448,00. Maksymalna ilość wozokilometrów jest to suma szacunkowych wozokilometrów w roku 2024 dla poszczególnych linii komunikacyjnych.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0003
Titel: LINIA SZKOLNA
Beschreibung: Usługi świadczone będą na terenie gminy Pawonków w dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, ustalonym na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 11.08.2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego (tekst jednolity: Dz.U. z 2023 poz. 1211). • Linia 4: Solarnia – Pawonków: Długość linii komunikacyjnej ok. 62 km, szacunkowa ilość km/rok. 12 400,00 ilość kursów dziennie 1 w dni nauki szkolnej, • Linia 5: Pawonków – Łagiewniki Małe przez Solarnię: Długość linii komunikacyjnej ok. 114 km, szacunkowa ilość km/rok. 22 800,00 ilość kursów dziennie 1 w dni nauki szkolnej, • Linia 6: Pawonków – Łagiewniki Małe przez Gwoździany: Długość linii komunikacyjnej ok 25 km, szacunkowa ilość km/rok. 5 000,00 ilość kursów dziennie 1 w dni nauki szkolnej, Poranne dowozy uczniów do szkół będą realizowane przed rozpoczęciem zajęć, natomiast odwozy po zakończeniu obowiązkowych zajęć lekcyjnych, których liczba godzin jest różna dla poszczególnych klas. Zamawiający dopuszcza realizację dowozów na liniach 4 i 6 jednym autobusem o liczbie miejsc siedzących nie mniejszej niż 55. Poranne dowozy nie mogą rozpoczynać się wcześniej niż o godzinie 7:00. Uczniowie powinni zostać dowiezieni do szkół nie później niż o godzinie 7:55. W przypadku realizacji dowozów na liniach 4 i 6 jednym autobusem, dopuszcza się dla linii 6 przyjazd o godz. 8:45. Popołudniowe odwozy na linii 4 będą realizowane w poniedziałki od godz. 15:10, natomiast w dniach od wtorku do piątku od godz. 14:20, autobusem o liczbie miejsc siedzących nie mniejszej niż 35. Popołudniowe odwozy na linii 5 będą realizowane od godz. 12:30, autobusem o liczbie miejsc siedzących nie mniejszej niż 55. Popołudniowe odwozy na linii 6 będą realizowane w zależności od porannych dowozów w poniedziałki od godz. 15:10 lub 16:05, natomiast w dniach od wtorku do piątku od godz. 14:20 lub 15:10, autobusem o liczbie miejsc siedzących nie mniejszej niż 35. Zamawiający dopuszcza realizację odwozów na liniach 4 - 6 jednym autobusem o liczbie miejsc siedzących nie mniejszej niż 55. Godziny i minuty odjazdu z poszczególnych przystanków zostaną doprecyzowane pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą przed podpisaniem umowy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany godzin rozpoczęcia realizacji popołudniowych odwozów z dniem 1 września 2024r. Wykonawca sprawował będzie opiekę nad uczniami w trakcie ich przewozu (kierowca nie może pełnić funkcji opiekuna). Ilość opiekunów musi być dostosowana do liczby autobusów w taki sposób, aby w każdym autobusie był co najmniej jeden opiekun.
Interne Kennung: Część 2