2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu nadzoru wizyjnego TRISTAR
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z montażem 20 nowych kamer cyfrowych oraz prace związane z ich włączeniem i integracją fizyczną, a także programową do sieci systemu TRISTAR zgodnie z załączonym Opisem Przedmiotu Zamówienia – Załącznik A. Zadaniem wykonawcy będzie wykonanie wszystkich niezbędnych czynności, które pozwolą na eksploatację nowych kamer zgodnie z aktualnymi zasadami funkcjonowania systemu nadzoru wizyjnego systemu TRISTAR w Gdyni. Montaż kamer odbywać się będzie na istniejących konstrukcjach wsporczych należących do Zamawiającego (głównie masztach sygnalizacji świetlnej lub innych konstrukcjach wykorzystywanych dla urządzeń ITS w systemie TRISTAR). Zestawienie planowanych nowych punktów nadzoru wizyjnego, wraz z dodatkowymi wytycznymi dla niektórych lokalizacji zawiera Załącznik A2 do OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 439571-2026
Interne Kennung: EZP.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone w trybie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z 2025 r. poz. 620, 769, 794, 1165,1173, 1235, z 2026 r. poz. 252)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik A, 2) Warunki i wymagania techniczne – ZMIENIONY Załącznik A1 do OPZ, 3) Lokalizacje kamer z zakresu zamówienia podstawowego i prawa opcji – Załącznik A2 do OPZ, 4) Dokumentacja projektowa istniejącej infrastruktury – Załącznik A3 do OPZ, 5) Formularz cenowy – Załącznik B, 6) Wymagania w zakresie informacji i promocji – Załącznik C, 7) Projektowane postanowienia umowy – ZMIENIONY Załącznik 9.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie na prawach PRAWA OPCJI: Opcja rozszerzająca o dostawę wraz z montażem dodatkowych kamer maksymalnie w 3 lokalizacjach. a) Zamawiający przewiduje stosownie do art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych tj. Prawo opcji obejmujące swoim zakresem usługi i dostawy określone w załączniku A do SWZ, b) Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, za pomocą złożenia oświadczenia przekazanego w formie pisma przekazanego za pomocą poczty elektronicznej e-mail o skorzystaniu z prawa opcji w czasie trwania umowy, c) Uruchomioną opcję należy zrealizować zgodnie z OPZ, d) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszego zamówienia. Dostawy i usługi objęte prawem opcji zostaną zlecone w przypadku wystąpienia konieczności ich wykonania, stosownie do wynikłych potrzeb i możliwości ich sfinansowania, e) Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.