See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem długoterminowy rozdrabniacza do odpadów z opcją wykupu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest długoterminowy wynajem na okres 24 miesięcy rozdrabniacza do różnego rodzaju odpadów (budowlane, komunalne zmieszane, wielkogabarytowe, odpadów ulegających biodegradacji ) z opcją wykupu za określoną kwotę. Rozdrabniacz może być nowy lub używany. Rozdrabniacz ( dalej – maszyna ) używany nie może być wyprodukowany wcześniej niż w 2021 r. i musi mieć udokumentowane przepracowanie nie więcej niż 1.000 mtg. Zamawiający przewiduje w ciągu roku eksploatację rozdrabniacza w ilości ok. 100 mtg w ciągu miesiąca. Parametry techniczno – użytkowe rozdrabniacza : moc silnika – nie mniej niż 480 KM, norma emisji spalin nie mniejsza niż STAGE V szerokość załadunku – nie mniej niż 4000 mm, wysokość załadunkowa – nie więcej niż 3000 mm, długość elementu rozdrabniającego – nie mniej niż 3000 mm, rewers elementu rozdrabniającego, możliwość samooczyszczenia chłodnicy silnika, możliwość uzyskania różnej wielkości frakcji materiału rozdrobnionego, magnetyzer nad taśmą wyrzutową, możliwość rozdrabniania różnego typu odpadów (budowlane, komunalne zmieszane, wielkogabarytowe, ulegające biodegradacji), maszyna może być na podwoziu dwu lub trzy osiowym, prędkość obrotowa wału może być nie mniejsza niż 26 obr./min, boczna ściana komory rozdrabniającej może być podnoszona hydrauliczne celem łatwego dostępu do elementów rozdrabniających w celach serwisowych i w przypadku opróżnienia komory z bardzo dużych elementów rozdrabniających. Unoszenie ściany możliwe bez konieczności włączania silnika spalinowego, napęd wału rozdrabniającego może być bezpośredni przez sprzęgło hydrokinetyczne, rozdrabniacz może posiadać możliwość rozkładania podajników bez konieczności uruchamiania silnika spalinowego.
Vorherige Bekanntmachung: 397011-2026
Interne Kennung: PZP.271.6UE.2026.SG-K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001