See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie zapewnienia powierzchni magazynowej dla zapasów materiałowych PPL S.A. i obsługi magazynu oraz realizacji dostaw do odbiorców w obrębie Lotniska Chopina.
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie zapewnienia powierzchni magazynowej dla zapasów materiałowych PPL S.A. i obsługi magazynu oraz realizacji dostaw do odbiorców w obrębie Lotniska Chopina.
Vorherige Bekanntmachung: 391672-2025
Interne Kennung: 105/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0001