See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) Przedmiot zamówienia został podzielony na 15 części dalej zwane: „Pakietami”: - PAKIET 1 - OPATRUNKI Z GAZY, WATA; - PAKIET 2 OPASKI GIPSOWE I PODGIPSOWE; - PAKIET 3 PLASTRY, PLASTRY Z OPATRUNKIEM; - PAKIET 4 KOMPRESY GAZ. NIEJAŁOWE; - PAKIET 5 KOMPRESY JAŁOWE; - PAKIET 6 PLASTRY Z OPATRUNKIEM; - PAKIET 7 FOLIE CHIRURGICZNE; - PAKIET 8 FOLIE CHIRURGICZNE ZE ŚRODKIEM BAKTERIOBÓJCZYM; - PAKIET 9 PIELUCHOMAJTKI; - PAKIET 10 HEMOSTATYKI; - PAKIET 11 WACIKI NEUROCHIRURGICZNE; - PAKIET 12 PLASTRY DO MOCOWANIA; - PAKIET 13 PLASTRY – WKŁUCIA CENTRALNE; - PAKIET 14 OPATRUNKI SPECJALISTY; - PAKIET 15 OPATRUNKI ZE SREBREM;
Vorherige Bekanntmachung: 295677-2023
Interne Kennung: ZP.270-29/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: - PAKIET 1 - OPATRUNKI Z GAZY, WATA;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 1 - OPATRUNKI Z GAZY, WATA;
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: - PAKIET 2 OPASKI GIPSOWE I PODGIPSOWE;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 2 OPASKI GIPSOWE I PODGIPSOWE;
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: - PAKIET 3 PLASTRY, PLASTRY Z OPATRUNKIEM;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 3 PLASTRY, PLASTRY Z OPATRUNKIEM;
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: - PAKIET 4 KOMPRESY GAZ. NIEJAŁOWE;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 4 KOMPRESY GAZ. NIEJAŁOWE;
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: - PAKIET 5 KOMPRESY JAŁOWE;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 5 KOMPRESY JAŁOWE;
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: - PAKIET 6 PLASTRY Z OPATRUNKIEM;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 6 PLASTRY Z OPATRUNKIEM;
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: - PAKIET 7 FOLIE CHIRURGICZNE;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 7 FOLIE CHIRURGICZNE;
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: - PAKIET 8 FOLIE CHIRURGICZNE ZE ŚRODKIEM BAKTERIOBÓJCZYM;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 8 FOLIE CHIRURGICZNE ZE ŚRODKIEM BAKTERIOBÓJCZYM;
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: - PAKIET 9 PIELUCHOMAJTKI;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 9 PIELUCHOMAJTKI;
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: - PAKIET 10 HEMOSTATYKI;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 10 HEMOSTATYKI;
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: - PAKIET 11 WACIKI NEUROCHIRURGICZNE;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 11 WACIKI NEUROCHIRURGICZNE;
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: - PAKIET 12 PLASTRY DO MOCOWANIA;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 12 PLASTRY DO MOCOWANIA;
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: - PAKIET 13 PLASTRY – WKŁUCIA CENTRALNE;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 13 PLASTRY – WKŁUCIA CENTRALNE;
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: - PAKIET 14 OPATRUNKI SPECJALISTY;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 14 OPATRUNKI SPECJALISTY;
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: - PAKIET 15 OPATRUNKI ZE SREBREM;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą na zlecenie Zamawiającego wyrobów medycznych zgodnych z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). uwzględniające minimalne wymagania jakościowe odnoszące się do elementów (w tym głównych elementów) składających się na przedmiot zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 2258 z późn. zm.)., szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowne. - PAKIET 15 OPATRUNKI ZE SREBREM;
Interne Kennung: Pakiet nr 15