614755-2026 - Ergebnis
Lettland – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Purvos esošo meliorācijas sistēmu un inženierbūvju apsekošana, tehniskā atzinuma akta sagatavošana un būvprojekta sagatavošana 2026.-2029.gadā, slēdzot vispārīgo vienošanos
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Purvos esošo meliorācijas sistēmu un inženierbūvju apsekošana, tehniskā atzinuma akta sagatavošana un būvprojekta sagatavošana 2026.-2029.gadā, slēdzot vispārīgo vienošanos
Beschreibung: Purvos esošo meliorācijas sistēmu un inženierbūvju apsekošana, tehniskā atzinuma akta sagatavošana un būvprojekta sagatavošana 2026.-2029.gadā, slēdzot vispārīgo vienošanos
Interne Kennung: AS LVM_2026_26_Ak
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Meliorācijas sistēmu, inženierbūvju apsekošana un atzinuma sagatavošana
Los: LOT-0002
Titel: Hidrotehnisko būvju apsekošana un atzinuma sagatavošana
Los: LOT-0003
Titel: Meliorācijas sistēmu, inženierbūvju un hidrotehnisko būvju apsekošana un atzinuma sagatavošana
Los: LOT-0004
Titel: Meliorācijas sistēmu būvprojektu izstrāde
Los: LOT-0005
Titel: Hidrotehnisko būvju būvprojektu (tai skaitā demontāžas projektu) izstrāde, autoruzraudzība
Los: LOT-0006
Titel: Meliorācijas sistēmu un hidrotehnisko būvju būvprojektu (tai skaitā demontāžas projektu) izstrāde, autoruzraudzība