2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunkční pavilon s možností izolačního režimu
Beschreibung: Předmětem zakázky je odstranění stávajícího plicního pavilonu. Současně je předmětem zakázky realizace nového multifunkčního pavilonu v místě odstraňované stavby. Nový pavilonu bude soužit jako geriatrie, oddělení dlouhé následné péče, plicní oddělení, jednodenní operativa a dospání, rehabilitace, plicní a geriatrická ambulance, technické zázemí, rehabilitace. Součástí stavebních prací je zajištění nového napojení na stávající budovy H, V a R.
Interne Kennung: Multifunkční pavilon s možností izolačního režimu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001