See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa obsługi serwisowej i bieżącego nadzoru nad systemem informatycznym w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest sprawowanie przez Wykonawcę obsługi serwisowej oraz bieżącego nadzoru nad użytkowanym zintegrowanym Systemem informatycznym (wraz z mechanizmami integrującymi poszczególne moduły systemu) w zakresie i na zasadach określonych: Pakiet nr 1 a) dla Systemu Szpitalnego - w Załączniku „1” do SWZ b) dla Systemu Laboratoryjnego – w Załączniku „2” do SWZ c) dla Systemu Administracyjnego – w Załączniku „3” do SWZ oraz w projekcie umowy serwisowej, stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ. Pakiet nr 2 a) dla systemu CATO oraz w projekcie umowy serwisowej, stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 489402-2025
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/52/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa obsługi serwisowej i bieżącego nadzoru nad systemem informatycznym w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest sprawowanie przez Wykonawcę obsługi serwisowej oraz bieżącego nadzoru nad użytkowanym zintegrowanym Systemem informatycznym (wraz z mechanizmami integrującymi poszczególne moduły systemu) w zakresie i na zasadach określonych: Pakiet nr 1 a) dla Systemu Szpitalnego - w Załączniku „1” do SWZ b) dla Systemu Laboratoryjnego – w Załączniku „2” do SWZ c) dla Systemu Administracyjnego – w Załączniku „3” do SWZ oraz w projekcie umowy serwisowej, stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/52/25 Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa obsługi serwisowej i bieżącego nadzoru nad systemem informatycznym w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest sprawowanie przez Wykonawcę obsługi serwisowej oraz bieżącego nadzoru nad użytkowanym zintegrowanym Systemem informatycznym (wraz z mechanizmami integrującymi poszczególne moduły systemu) w zakresie i na zasadach określonych: Pakiet nr 2 a) dla systemu CATO oraz w projekcie umowy serwisowej, stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/52/25 Pakiet nr 2