2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sju hjullastare till Sjöfartsverket
Beschreibung: Inköp av eldrivna hjullastare av två olika typer till Sjöfartsverket.
Interne Kennung: 26-05046
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Generell del
Beschreibung: Eldrivna hjullastare av två olika storlekar.
Interne Kennung: 1948014-0
Los: LOT-0002
Titel: Ny del 1
Interne Kennung: 1951513-1
Los: LOT-0003
Titel: Ny del 2
Beschreibung: Eldrivna hjullastare av två olika modeller.
Interne Kennung: 1951516-2