2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Chojnów
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składa się: „Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Chojnów”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ
Interne Kennung: SO.271.13.2026.MBC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawcy zobowiązani są do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp. Podstawy wykluczenia oraz warunki udziału w postępowaniu zawarto w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wszelkie inne informacje niezawarte w niniejszym ogłoszeniu zawarto w treści SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składa się: „Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Chojnów”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ. Zamawiający gwarantuje wykonawcy odbiór 60 % łącznej masy odpadów.Termin realizacji przedmiotu umowy - okres 24 miesięcy świadczenia usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych, począwszy od dnia 1 lutego 2027 r. Pozostałe informacje zawarto w treści umowy (załącznik do postępowania)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
614812-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SO.271.13.2026.MBC
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90511300 Litter collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 90511300 Litter collection services, 90512000 Refuse transport services
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji