2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mikroplokštelių skaitytuvas (tarptautinis atviras konkursas)
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti mikroplokštelių skaitytuvą. Pirkimo objektas į atskiras pirkimo objekto dalis nėra skaidomas, detaliau žr. pirkimo dokumentuose.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001