See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: közétkeztetési szolgáltatás nyújtása
Beschreibung: A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény 21/A. §-a alapján Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata által biztosítandó intézményi gyermekétkeztetési feladatok, közétkeztetés biztosítása, valamint ezen szolgáltatásokhoz kapcsolódó főző- és tálalókonyhák üzemeltetése és 2 étkező KD -ben részletezettek szerinti fejlesztése. Amennyiben AK gyermek- és közétkeztetési ellátási kötelezettsége bővül és/vagy az ellátási kötelezettség alá vont intézmények száma változik, akkor az AK a Kbt. 98. § (3) bekezdése alapján hirdetmény nélküli tárgyalásos eljárást alkalmazhat intézményi gyermekétkeztetési és/vagy közétkeztetési szolgáltatások megrendelése, valamint adott esetben az ezekhez kapcsolódó főző- és tálalókonyhák üzemeltetése, fejlesztés felújítás tárgyában, a jelen eljárásban meghatározottakkal azonos feltételek szerint. Adagszámok 39 szállítási illetve tálalópont tekintetében tekintetében összesen: óvoda (4-6 éves korcsoport): napi 2077 adag (tízórai, ebéd uzsonna) ebből 55 diétás, csak ebéd 333, ebből 10 diétás; általános iskola: napi 2125 adag (tízórai, ebéd uzsonna) ebből 4 diétás, csak ebéd 2485, ebből 38 diétás, felnőtt ebéd: 477; középiskola kollégium 730 adag (ebéd), kollégium 152 adag (reggeli, ebéd, vacsora), melyből 1 diétás, 109 adag (reggeli, vacsora); felnőtt 176 (ebéd) A részletes adagszámokat a KD tartalmazza. Az adagszám a létszám esetleges változásához és a tényleges megrendelésekhez igazodik, így a mennyiségeket (adagszámokat) Ajánlatkérő csak a jelen ismeretei alapján határozta meg és az nem jelent kötelezettséget az ott megjelölt adagszám szerinti megrendelésre. AK előírja, hogy Nyertes AT -nek a normál ebéd esetében vállalnia kell, hogy a szolgáltatást igénybe vevők részére választási lehetőséget „A” és „B” menü közül, abban az esetben, ha ennek a technikai feltételrendszerét AK a szerződés teljesítése során biztosítja, jelen állapotban ez nem biztosított. AK előírja, hogy az orvosi igazolással alátámasztott esetekben a 37/2014. (IV.30.) EMMI rendelet alapján nyertes AT biztosítsa a szükséges diétákat. Nyertes AT a konyhák (tálaló és főző) használatáért az AK-nek a szerződés hatálybalépésétő évi 9 061 000 Ft (konyhák bérleti díja áfa mentes) bérleti díjat köteles megfizetni. 2021. szeptember 1-től kezdődően minden naptári év szeptember 1-jével a havi bérleti díj a KSH által megadott, előző évre vonatkozó fogyasztói árindex emelkedés mértéke szerint változhat. Nyertes ajánlattevő köteles továbbá az üzemeltetésre átvett konyhák (főző és tálaló) után rezsi költséget fizetni a szerződéstervezetben meghatározott módon. AK jelenleg 8 db főző- és 13 db tálalókonyhával rendelkezik. Nyertes ajánlattevőnek az ellátást úgy kell megszerveznie, hogy valamennyi tálaló és főzőkonyhát át kell vennie üzemeltetésre – az eszközökkel együtt -, oly módon, hogy azok bevonásával kell ellátnia a szolgáltatást, azonban az a nyertes döntése, hogy hány és melyik főzőkonyháról végzi a feladatellátást. Továbbá nyertesnek át kell vennie a konyhák üzemeltetésében közreműködő dolgozókat is oly módon, hogy azok munkaviszonya nem szüntethető meg az átvételt követő egy éven belül (rendkívüli felmondás esetét kivéve).
Interne Kennung: EKR000485542020
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55510000 Dienstleistungen von Kantinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Közétkeztetés nevelési-oktatási intézményekben
Beschreibung: Adagszámok 39 szállítási illetve tálalópont tekintetében tekintetében összesen: óvoda (4-6 éves korcsoport): napi 2077 adag (tízórai, ebéd uzsonna) ebből 55 diétás, csak ebéd 333, ebből 10 diétás; általános iskola: napi 2125 adag (tízórai, ebéd uzsonna) ebből 4 diétás, csak ebéd 2485 , ebből 38 diétás, felnőtt ebéd: 477; középiskola kollégium 730 adag (ebéd), kollégium 152 adag (reggeli, ebéd, vacsora), melyből 1 diétás, 109 adag (reggeli, vacsora); felnőtt 176 (ebéd) A részletes adagszámokat a KD tartalmazza. Az adagszám a létszám esetleges változásához és a tényleges megrendelésekhez igazodik, így a mennyiségeket (adagszámokat) Ajánlatkérő csak a jelen ismeretei alapján határozta meg és az nem jelent kötelezettséget az ott megjelölt adagszám szerinti megrendelésre. AK előírja, hogy Nyertes AT –nek a normál ebéd esetében vállalnia kell, hogy a szolgáltatást igénybe vevők részére választási lehetőséget „A” és „B” menü közül, abban az esetben, ha ennek a technikai feltételrendszerét AK a szerződés teljesítése során biztosítja, jelen állapotban ez nem biztosított. AK előírja, hogy az orvosi igazolással alátámasztott esetekben a 37/2014. (IV.30.) EMMI rendelet alapján nyertes AT biztosítsa a szükséges diétákat. Nyertes AT a konyhák (tálaló és főző) használatáért az AK-nek a szerződés hatálybalépésétő évi 9 061 000.- Ft (konyhák bérleti díja ÁFA mentes) bérleti díjat köteles megfizetni. 2021. szeptember 1-től kezdődően minden naptári év szeptember 1-jével a havi bérleti díj a KSH által megadott, előző évre vonatkozó fogyasztói árindex emelkedés mértéke szerint változhat. Nyertes ajánlattevő köteles továbbá az üzemeltetésre átvett konyhák (főző és tálaló) után rezsi költséget fizetni a szerződéstervezetben meghatározott módon. AK jelenleg 8 db főző- és 13 db tálalókonyhával rendelkezik. Nyertes ajánlattevőnek az ellátást úgy kell megszerveznie, hogy valamennyi tálaló és főzőkonyhát át kell vennie üzemeltetésre – az eszközökkel együtt -, oly módon, hogy azok bevonásával kell ellátnia a szolgáltatást, azonban az a nyertes döntése, hogy hány és melyik főzőkonyháról végzi a feladatellátást. Továbbá nyertesnek át kell vennie a konyhák üzemeltetésében közreműködő dolgozókat is oly módon, hogy azok munkaviszonya nem szüntethető meg az átvételt követő egy éven belül (rendkívüli felmondás esetét kivéve).
Interne Kennung: EKR000485542020/1