2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opróżnianie i porządkowanie nieruchomości nabytych przez m.st. Warszawa wraz z pomieszczeniami przynależnymi; wywóz ruchomości do zagospodarowania lub do instalacji i/lub do magazynu wskazanego przez Zamawiającego wraz z dekontaminacją.
Beschreibung: Opróżnianie i porządkowanie nieruchomości nabytych przez m.st. Warszawa wraz z pomieszczeniami przynależnymi; wywóz ruchomości do zagospodarowania lub do instalacji i/lub do magazynu wskazanego przez Zamawiającego wraz z dekontaminacją. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia - stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ/Załącznik nr 1 do Umowy; 2) Projektowane postanowienia umowy - stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001