See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nasion II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nasion dla Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Słupi Wielkiej oraz podległych jej Zakładów Doświadczalnych Oceny Odmian w Kościelnej Wsi, Nowej Wsi Ujskiej, Śremie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 17 części. Zadanie nr 1 - dotyczą dostawy nasion dla ZDOO Nowa Wieś Ujska. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji Zadania nr 2-7 - dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji. Zadania nr 8-14 - dotyczą dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji Zadania nr 15-17 - dotyczą dostawy nasion dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 425034-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający postanowił o skróceniu terminu składania ofert z uwagi na rolniczy charakter prowadzonej działalności, który nierozerwalnie związany jest z nieprzewidywalnymi warunkami klimatyczno-pogodowe . Przede wszystkim Zamawiający musiał wziąć pod uwagę stan pól. Ponadto na rynku zmienia się dostępność nasion, są to okoliczności, na które pomimo działania z należytą starannością Zamawiający nie miał wpływu i to wpłynęło na przesunięcie się terminu ogłoszenia przetargu. Zamawiający musi brać także pod uwagę warunki agrotechniczne, a zwłaszcza prawidłowy i terminowy harmonogram prowadzenia zabiegów chemicznych środkami ochrony roślin. W związku z powyższym niemożliwe jest przeprowadzenie postępowania przetargowego z dłuższym terminem składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03111000 Saatgut
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - dotyczą dostawy nasion dla ZDOO Nowa Wieś Ujska. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadania nr 2- dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadania nr 3- dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadania nr 4- dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadania nr 5- dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadania nr 6- dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadania nr 7- dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadania nr 8- dotyczą dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadania nr 9 -dotyczy dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadania nr 10-dotyczy dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadania nr 11-dotyczy dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadania nr 12-dotyczy dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Zadania nr 13-dotyczy dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Zadania nr 14-dotyczy dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Zadania nr 15- dotyczą dostawy nasion dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Zadania nr 16 - dotyczą dostawy nasion dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Zadania nr 17- dotyczą dostawy nasion dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.