2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Ritregistratie en Autodelen
Beschreibung: NS Groep N.V. zoekt via een Europese Aanbesteding een leverancier die verantwoordelijk zal zijn voor het leveren en installeren van hardware (blackbox) in leaseauto’s van NS, inclusief bijbehorende software, onderhoud en beheer voor volledig sluitende Ritregistatie en Autodelen binnen het wagenpark van NS.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441300 Telematiksystem, 38548000 Fahrzeugarmaturen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51611100 Hardwareinstallation, 64226000 Telematikdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 800 Stück
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EA Ritregistratie en Autodelen
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software
Clasificación adicional (cpv): 32441300 Sistema de telemática, 38548000 Instrumentos para vehículos, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información, 51611100 Servicios de instalación de equipo informático, 64226000 Servicios de telemática
5. Lote
Lote: LOT-0000
Cantidad: 800 piezas
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 32441300 Telematicasysteem, 38548000 Instrumenten voor voertuigen, 48000000 Software en informatiesystemen, 51611100 Installatie van hardware, 64226000 Telematicadiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 800 stuks