2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding voor drukwerk en reprografie
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om één geschikte leverancier te vinden voor het leveren van drukwerk. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de Beste-PKV’ het uitgangspunt is. Met deze aanbesteding wenst de Aanbestedende dienst een Inschrijver te contracteren die in staat is de dienstverlening naar behoren (kwalitatief en concurrerend) te leveren, conform de eisen die in deze aanbestedingsdocumenten zijn vermeld. Een inschrijving die betrekking heeft op onderdelen van de aanbesteding, wordt niet in behandeling genomen. De totale raming komt op basis van de voorgaande jaren, per jaar op ongeveer € 250.000,- uit. Dit bedrag is inclusief 21% BTW. De maximale waarde van deze raamovereenkomst (over de gehele looptijd) is gesteld op € 2.000.000 inclusief BTW.
Interne Kennung: FIR25DRUK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er wordt een initiële looptijd van 24 maanden aangegaan, met tweemaal een optionele verlenging van 24 maanden.