2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bytové domy sídlisko STRED, Topoľčany
Beschreibung: Predmetom zákazky je výstavba nového bytového domu v širšom centre mesta Topoľčany, katastrálne územie Topoľčany. Výstavba nového bytového domu sa bude realizovať na pozemku kde sa nachádzal pôvodný bytový dom, ktorý bol asanovaný. Pozemok je členitého tvaru, z troch strán je vymedzený ulicami: ul. Janka Kráľa, ul. Krušovská a ul. Bernolákova. Stavba pozostáva z nasledovných stavebných objektov: SO 01 - Bytový dom - časť A SO 02 - Bytový dom - časť B SO 03 - Spevnené plochy - cesty, parkovisko, chodníky SO 04 - Vodovodná prípojka SO 05 - Kanalizačná prípojka - splašková SO 06 - Kanalizačná prípojka - dažďová SO 07 - NN Elektrická prípojka SO 08 - Horúcovodná prípojka a OST – dodávateľ stavebného objektu je spol. TOMA, s.r.o. SO 09 - Doplnenie VO SO 10 - Prekládky inžinierskych sietí - SO 10.1 - Prekládka existujúcich rozpojovacích skríň - SO 10.2 - Prekládka VN vedenia - SO 10.3 - Prekládka NN vedenia - SO 10.4 - Prekládka vodovodu - SO 10.5 - Prekládka splaškovej kanalizácie - SO 10.6 - Prekládka vedení Slovak Telekom a.s. - SO 10.7 - Prekládka vedení Satro - SO 10.8 - Prekládka vedení Orange SO 11 - Sadové úpravy SO 12 - Oporný múr Bližšie informácie sa nachádzajú v súťažných podkladoch a ich prílohách.
Interne Kennung: 31/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45262520 Mauerarbeiten, 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
Los: LOT-0001