2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmedewerker Stadsbrug - cluster SO
Beschreibung: Als projectmedewerker ben je een onmisbare schakel binnen het projectteam. Met jouw organisatietalent en proactieve houding zorg je dat projecten soepel verlopen en draag je bij aan projecten die de stad zichtbaar vooruitbrengen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1x12 maanden verleng optie
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: 1x12 maanden verleng optie