2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rijopleidingen VWM
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het (door)-ontwikkelen, plannen, uitvoeren, toetsen en evalueren van de rijopleidingen voor de medewerkers van Verkeer en Watermanagement inclusief rijden met OGS. reële raming van €1.237.686,- excl. Btw.
Interne Kennung: 31217335
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80411000 Ausbildung in Fahrschulen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Rijopleidingen VWM
Identificador interno: 31217335
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80411000 Servicios de autoescuela
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1