2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de verhuur van multifunctionals en van een betaal- en beheersysteem, inclusief Service Level Agreement
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de verhuur van multifunctionals (nieuwe reproductietoestellen), en aanverwante leveringen en diensten (bv. de voor het gebruik noodzakelijke vorming), voor Arteveldehogeschool vzw. De opdracht is een overheidsopdracht voor leveringen in de zin van artikel 2, 20° van de Wet inzake Overheidsopdrachten.
Interne Kennung: AHS/2026/
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48824000 Druckerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AHS/2026/ - 1 Raamovereenkomst voor de verhuur van multifunctionals en van een betaal- en beheersysteem, inclusief Service Level Agreement
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de verhuur van multifunctionals (nieuwe reproductietoestellen), en aanverwante leveringen en diensten (bv. de voor het gebruik noodzakelijke vorming), voor Arteveldehogeschool vzw.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AHS/2026/
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48824000 Servidores de impresora
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1