See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatury i wyposażenia próżniowego - w podziale na 5 części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą aparatury i wyposażenia próżniowego - w podziale na 5 części do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: Część 1 Mieszki Część 2 Mierniki próżni pełnozakresowe Część 3 Elementy próżniowe dedykowane dla układów HHG Część 4 Zawór o regulowanym nacieku Część 5 Mierniki próżni do kriomodułów 3. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (każdej części) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 5). 4. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych (na część od 1 do 5), tj. oferty mogą obejmować jedną lub więcej części z 1 do 5. Każda część musi obejmować wszystkie elementy i być realizowana w całości. Nie dopuszcza się dzielenia pojedynczej części na elementy. 5. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 5) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 6. Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 5: nie później niż do 20.08.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Vorherige Bekanntmachung: 476493-2026
Interne Kennung: EZP.270.64.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122450 Vakuumpumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mieszki
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 1) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 5). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 5) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 5: nie później niż do 20.08.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Los: LOT-0002
Titel: Mierniki próżni pełnozakresowe
Los: LOT-0003
Titel: Elementy próżniowe dedykowane dla układów HHG
Los: LOT-0004
Titel: Zawór o regulowanym nacieku
Los: LOT-0005
Titel: Mierniki próżni do kriomodułów