614919-2026 - Ergebnis
Tschechien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dynamický nákupní systém – VZ Měřín – Dodávka potravin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém – VZ Měřín – Dodávka potravin
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení Dynamického nákupního systému na dodávky potravin dle aktuálních potřeb Vojenské zotavovny Měřín na 4 roky. Předmětem plnění těchto veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS je pořízení potravin spadajících do oddílu 15000000-8 společného slovníku pro veřejné zakázky (CPV), a to potraviny spadající do následujících konkrétních skupin CPV kódů: - 15100000-9 – Živočišné produkty, maso a masné výrobky; - 15200000-0 – Přípravky a konzervy z ryb; - 15300000-1 – Ovoce, zelenina a podobné produkty; - 15400000-2 – Oleje a tuky živočišné a rostlinné; - 15500000-3 – Mléčné výrobky; - 15600000-4 – Mlýnské a škrobárenské výrobky; - 15800000-6 – Různé potravinářské výrobky - mimo CPV 15861100-2 – Pražená káva; - 03142500-3 – Vejce.
Interne Kennung35595/2026-VLRZ/R/EN
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenszavedení Dynamického nákupního systému
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 03142500 Eier
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 03142500 Eier