614920-2025 - Auftragsänderung
Polen – Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – Budowa odcinka drogi krajowej nr 74 łączącego DK 9 i DK 74 – łącznik północny
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa odcinka drogi krajowej nr 74 łączącego DK 9 i DK 74 – łącznik północny
Beschreibung: Budowa odcinka drogi krajowej nr 74 łączącego DK 9 i DK 74 – łącznik północny
Interne Kennung: O.Ki.D-3.2412.11.2021.jr
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Projektowany odcinek drogi krajowej nr 74 łączący DK 9 i DK 74 tzw. łącznik północny, zlokalizowany jest w województwie świętokrzyskim, powiecie opatowskim, na terenie Miasta i Gminy Opatów. W ramach zadania przewidziana jest budowa odcinka drogi jednojezdniowej, klasy GP, poprowadzonej nowym śladem, od projektowanego ronda w ramach obwodnicy Opatowa na drodze krajowej nr 9, do istniejącej DK74 w km lokalnym 3+098,34 oraz istniejącym pikietażu ok. 144+700 km, włączenie typu rondo, o średnicy zewnętrznej Dz=50m. Przybliżona, typowa szerokość pasa drogowego wynosi około 50 m. W zakres rzeczowy zadania wchodzi: - budowa odcinka drogi klasy GP, dwujezdniowej; DK 74 - przebudowa i budowa dróg przecinających budowaną drogę DK, - budowa obiektów inżynierskich (wiadukty, przepusty), - budowa dróg dojazdowych do obsługi przyległego terenu, - budowa urządzeń ochrony środowiska (ekrany akustyczne, zbiorniki podczyszczające wody, zieleń ochronna, przejścia dla zwierząt, ogrodzenie drogi), - przebudowa i budowa urządzeń infrastruktury technicznej związanej i niezwiązanej z drogą w tym budowa kanałów technologicznych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen