61494-2024 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Radoszyce w roku 2024”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Radoszyce w roku 2024”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Radoszyce w roku 2024 z podziałem na zadania Zadanie 1a - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości niezamieszkałych oraz niezamieszkałych, na których prowadzona jest działalność gospodarcza (w tym teren wokół zbiornika wodnego zalewu „Antoniów”) na których powstają odpady komunalne na terenie Gminy Radoszyce Zadanie 1b - Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych gromadzonych w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych położonym na terenie Gminy Radoszyce oraz jego wyposażenie w kontenery i pojemniki na odpady gromadzone w sposób selektywny Zadanie 2 - dostawa pojemnika otwartego (łódki) o pojemności KP – 4,5 m3 na teren Komunalnego Zakładu Gospodarczego w Radoszycach, jego odbiór, transport i zagospodarowanie zebranych odpadów komunalnych (o kodzie odpadu 200301) pochodzących z dróg oraz terenów użyteczności publicznej wraz z miesięczną dzierżawą Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidywana do odbioru i zagospodarowania z terenu Gminy Radoszyce w trakcie obowiązywania umowy – ok. 1600 Mg (w tym odpadów zmieszanych ok. 1000 Mg). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1, 1a, 1b do SWZ.
Interne Kennung: BKŚ.271.23.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen