2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop bosbrandweerwagen
Beschreibung: Hulpverleningszone Taxandria wenst over te gaan tot de aankoop van een bosbrandweervoertuig. De bosbrandweerwagen 4.000 liter 4x4 zal voornamelijk ingezet worden om bluswerkzaamheden te verrichten bij natuurbrandbestrijding in moeilijk terrein. Inzet bij beperkte technische interventies is eveneens mogelijk (stormschade, …). Dit voertuig is tevens uitgerust om de bemanning veilig deze werkzaamheden te kunnen laten uitvoeren, enerzijds doordat het voertuig zich ‘duidelijk’ gesignaleerd op de openbare weg kan begeven, anderzijds door de cabine te beschouwen als een ‘veilige plaats’ bij een overtrekkend vuurfront.
Interne Kennung: PPP1A9-229/6025/HVZTAX/2026/229
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: HVZTAX/2026/229_1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aankoop bosbrandweerwagen
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144213 Vehículos de lucha contra incendios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: HVZTAX/2026/229_1