2. Verfahren
Verfahren
Titel: Víceúčelový sportovní areál UKB – výběr zhotovitele stavby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je stavba víceúčelového sportovního komplexu rozděleného do dvou funkčních celků - venkovní sportoviště a sportovní hala pro Masarykovu univerzitu.
Interne Kennung: MU-ZAK/330317/2024/2582686/RMU
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212225 Bau von Sporthallen, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze, 45112720 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Sport- und Freizeitanlagen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212225 Bau von Sporthallen, 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze, 45112720 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Sport- und Freizeitanlagen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku dle § 100 odst. 1 ZZVZ. Podmínky pro tyto změny jsou vymezeny v obchodních a jiných smluvních podmínkách.