2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii exploatare masa lemnoasa si transport busteni- DSBC 2027
Beschreibung: Servicii de exploatari forestiere care constau in doborat, sectionat, adunat, scos apropiat in platforma primara fasonarea si asezarea lemnului de foc curatirea parchetelor, conform OM 1540/2011 cu modificarile si completarile ulterioare; sortarea masei lemnoase in platforma primara conform prevederilor din caietul de sarcini. Servicii de exploatare forestiera- 412500 mc Servicii de transport busteni in limita a 135799,2 mc Pentru relatii suplimentare, se poate consulta Biroul Productie-DS BACAU
Interne Kennung: Servicii exploatare masa lemnoasa si transport busteni
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft