See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego jednorazowego sprzętu medycznego (ZP-93/2026)
Beschreibung: Dostawa drobnego jednorazowego sprzętu medycznego dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie
Interne Kennung: ZP-93/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na ryzyko niezapewnienia ciągłości umów w zakresie przedmiotowego jednorazowego sprzętu oraz ciągłości pracy Szpitala wskazane jest skrócenie terminu na składanie ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - KANIULACJA DUŻYCH NACZYŃ
Beschreibung: PAKIET 1
Interne Kennung: PAKIET 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - STRZYKAWKI GINEKOLOGICZNE
Beschreibung: PAKIET 2
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - ZESTAWY DO POMIARU CIŚNIENIA METODĄ KRWAWĄ
Beschreibung: PAKIET 3
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - ZAWORY DOSTĘPU ŻYLNEGO
Beschreibung: PAKIET 4
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - SYSTEMY ZAMKNIĘTE DOSTĘPU ŻYLNEGO
Beschreibung: PAKIET 5
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - IGŁY 1
Beschreibung: PAKIET 6
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 - STRZYKAWKI 1.
Beschreibung: PAKIET 7
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 - OSTRZA WYMIENNE
Beschreibung: PAKIET 8
Interne Kennung: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 - APARATY DO PRZETACZANIA KRWI I PŁYNÓW
Beschreibung: PAKIET 9
Interne Kennung: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 - RURKI INTUBACYJNE ORAZ ZESTAWY DO ODSYSANIA W UKŁADZIE ZAMKNIĘTYM
Beschreibung: PAKIET 10
Interne Kennung: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 - CEWNIKI UROLOGICZNE
Beschreibung: PAKIET 11
Interne Kennung: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 - PRZEDŁUŻACZE I STRZYKAWKI DO POMP INFUZYJNYCH
Beschreibung: PAKIET 12
Interne Kennung: PAKIET 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 - NAWILŻACZE TLENOWE
Beschreibung: PAKIET 13
Interne Kennung: PAKIET 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 - ZESTAWY DO CYSTOSTOMII I NEFROSTOMII
Beschreibung: PAKIET 14
Interne Kennung: PAKIET 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 - DREN NAPŁYWOWY DO MULTIPOMPY
Beschreibung: PAKIET 15
Interne Kennung: PAKIET 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 - CEWNIKI DO ODSYSANIA
Beschreibung: PAKIET 16
Interne Kennung: PAKIET 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17 - RÓŻNE
Beschreibung: PAKIET 17
Interne Kennung: PAKIET 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18 - WZIERNIKI
Beschreibung: PAKIET 18
Interne Kennung: PAKIET 18
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19 - OPASKI IDENTYFIKACYJNE
Beschreibung: PAKIET 19
Interne Kennung: PAKIET 19
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20 - MANKIETY CIŚNIENIOWE DO SZYBKICH INFUZJI
Beschreibung: PAKIET 20
Interne Kennung: PAKIET 20
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 21 - SPRZĘT DO PODAŻY DOJELITOWEJ
Beschreibung: PAKIET 21
Interne Kennung: PAKIET 21
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22 - IGŁY DO ZNIECZULENIA 1.
Beschreibung: PAKIET 22
Interne Kennung: PAKIET 22
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 23 - IGŁY DO ZNIECZULENIA 2.
Beschreibung: PAKIET 23
Interne Kennung: PAKIET 23
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24 - ZNIECZULENIE
Beschreibung: PAKIET 24
Interne Kennung: PAKIET 24
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET 25 - MASKI, NEBULIZATORY, CEWNIKI DO PODAWANIA TLENU
Beschreibung: PAKIET 25
Interne Kennung: PAKIET 25
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET 26 - ZESTAWY PEDIATRYCZNE DO NEBULIZACJI
Beschreibung: PAKIET 26
Interne Kennung: PAKIET 26
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27 - ZESTAWY DO TRACHEOSTOMII
Beschreibung: PAKIET 27
Interne Kennung: PAKIET 27
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET 28 - ZESTAWY ParaPac
Beschreibung: PAKIET 28
Interne Kennung: PAKIET 28
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET 29 - ZESTAWY DO HIPOTERMII
Beschreibung: PAKIET 29
Interne Kennung: PAKIET 29
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET 30 - KATETERY
Beschreibung: PAKIET 30
Interne Kennung: PAKIET 30
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31 - ZESTAWY DO DRENAŻU OPŁUCNEJ
Beschreibung: PAKIET 31
Interne Kennung: PAKIET 31
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET 32 - FILTRY, UKŁADY ODDECHOWE
Beschreibung: PAKIET 32
Interne Kennung: PAKIET 32
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33 - FILTRY, UKŁADY, MASKI ODDECHOWE DLA ANESTEZJOLOGII
Beschreibung: PAKIET 33
Interne Kennung: PAKIET 33
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET 34 - CEWNIKI
Beschreibung: PAKIET 34
Interne Kennung: PAKIET 34
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET 35 - KANIULE 1.
Beschreibung: PAKIET 35
Interne Kennung: PAKIET 35
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET 36 - KANIULE 2.
Beschreibung: PAKIET 36
Interne Kennung: PAKIET 36
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET 37 - KORECZKI DEZYNFEKCYJNE
Beschreibung: PAKIET 37
Interne Kennung: PAKIET 37
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET 38 - DRENY, ZESTAWY DO ODSYSANIA
Beschreibung: PAKIET 38
Interne Kennung: PAKIET 38
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET 39 - WORKI DO MOCZU
Beschreibung: PAKIET 39
Interne Kennung: PAKIET 39
Los: LOT-0040
Titel: PAKIET 40 - ZESTAWY DO ZBIÓRKI STOLCA
Beschreibung: PAKIET 40
Interne Kennung: PAKIET 40
Los: LOT-0041
Titel: PAKIET 41 - CEWNIKI POŚREDNIE MIDLINE
Beschreibung: PAKIET 41
Interne Kennung: PAKIET 41
Los: LOT-0042
Titel: PAKIET 42 - ANOSKOPY, REKTOSKOPY
Beschreibung: PAKIET 42
Interne Kennung: PAKIET 42
Los: LOT-0043
Titel: PAKIET 43 - OSPRZĘT DO POMIARU OŚRODKOWEGO CIŚNIENIA ŻYLNEGO
Beschreibung: PAKIET 43
Interne Kennung: PAKIET 43
Los: LOT-0044
Titel: PAKIET 44 - IGŁY SPECJALISTYCZNE 1
Beschreibung: PAKIET 44
Interne Kennung: PAKIET 44
Los: LOT-0045
Titel: PAKIET 45 - IGŁY DO DZIAŁA BIOPSYJNEGO
Beschreibung: PAKIET 45
Interne Kennung: PAKIET 45
Los: LOT-0046
Titel: PAKIET 46 - ZESTAWY DO SSANIA I IRYGACJI
Beschreibung: PAKIET 46
Interne Kennung: PAKIET 46
Los: LOT-0047
Titel: PAKIET 47 - DOSTĘP NACZYNIOWY
Beschreibung: PAKIET 47
Interne Kennung: PAKIET 47
Los: LOT-0048
Titel: PAKIET 48 - ZAWORKI SSĄCE
Beschreibung: PAKIET 48
Interne Kennung: PAKIET 48
Los: LOT-0049
Titel: PAKIET 49 - WORKI COLOSTOMIJNE I POOPERACYJNE
Beschreibung: PAKIET 49
Interne Kennung: PAKIET 49
Los: LOT-0050
Titel: PAKIET 50 - PRZYRZĄDY DO PRZELEWANIA LEKÓW
Beschreibung: PAKIET 50
Interne Kennung: PAKIET 50
Los: LOT-0051
Titel: PAKIET 51 - SZCZOTKI CHIRURGICZNE
Beschreibung: PAKIET 51
Interne Kennung: PAKIET 51
Los: LOT-0052
Titel: PAKIET 52 - ASPIRATORY ENDOMETRIALNE
Beschreibung: PAKIET 52
Interne Kennung: PAKIET 52
Los: LOT-0053
Titel: PAKIET 53 - SPRZĘT DO SEPTOPLASTYKI
Beschreibung: PAKIET 53
Interne Kennung: PAKIET 53
Los: LOT-0054
Titel: PAKIET 54 - ZESTAWY DO PUNKCJI OPŁUCNEJ
Beschreibung: PAKIET 54
Interne Kennung: PAKIET 54
Los: LOT-0055
Titel: PAKIET 55 - ZESTAWY DO DRENAŻU OSIERDZIA
Beschreibung: PAKIET 55
Interne Kennung: PAKIET 55
Los: LOT-0056
Titel: PAKIET 56 - ZESTAWY DO HIGIENY JAMY USTNEJ
Beschreibung: PAKIET 56
Interne Kennung: PAKIET 56
Los: LOT-0057
Titel: PAKIET 57 - IGŁY DO STYMULATORA
Beschreibung: PAKIET 57
Interne Kennung: PAKIET 57
Los: LOT-0058
Titel: PAKIET 58 - IGŁY DO PENÓW INSULINOWYCH
Beschreibung: PAKIET 58
Interne Kennung: PAKIET 58
Los: LOT-0059
Titel: PAKIET 59 - TERMOMETRY
Beschreibung: PAKIET 59
Interne Kennung: PAKIET 59
Los: LOT-0060
Titel: PAKIET 60 - ZESTAWY PEG DO ZAKŁADANIA GASTROSTOMII
Beschreibung: PAKIET 60
Interne Kennung: PAKIET 60
Los: LOT-0061
Titel: PAKIET 61 - IGŁY SPECJALISTYCZNE 2
Beschreibung: PAKIET 61
Interne Kennung: PAKIET 61
Los: LOT-0062
Titel: PAKIET 62 - IGŁY SPECJALISTYCZNE 3
Beschreibung: PAKIET 62
Interne Kennung: PAKIET 62
Los: LOT-0063
Titel: PAKIET 63 - OSŁONKI NA GŁOWICE USG
Beschreibung: PAKIET 63
Interne Kennung: PAKIET 63
Los: LOT-0064
Titel: PAKIET 64 - POJEMNIKI DO BALA
Beschreibung: PAKIET 64
Interne Kennung: PAKIET 64
Los: LOT-0065
Titel: PAKIET 65 - CZUJNIKI DO POMIARU RZUTU SERCA
Beschreibung: PAKIET 65
Interne Kennung: PAKIET 65
Los: LOT-0066
Titel: PAKIET 66 - PRZEWODY DO CYSTO/RESEKTOSKOPU
Beschreibung: PAKIET 66
Interne Kennung: PAKIET 66
Los: LOT-0067
Titel: PAKIET 67 - MASZYNKI DO GOLENIA
Beschreibung: PAKIET 67
Interne Kennung: PAKIET 67
Los: LOT-0068
Titel: PAKIET 68 - OSPRZĘT DO RESPIRATORA BELLAVISTA
Beschreibung: PAKIET 68
Interne Kennung: PAKIET 68
Los: LOT-0069
Titel: PAKIET 69 - NOCNIKI I NERKI
Beschreibung: PAKIET 69
Interne Kennung: PAKIET 69
Los: LOT-0070
Titel: PAKIET 70 - NARZĘDZIA LARYNGOLOGICZNE
Beschreibung: PAKIET 70
Interne Kennung: PAKIET 70
Los: LOT-0071
Titel: PAKIET 71 - KOSZULKI UROLOGICZNE
Beschreibung: PAKIET 71
Interne Kennung: PAKIET 71
Los: LOT-0072
Titel: PAKIET 72 - APARATY DO INFUZJI DO POMPY PLUM
Beschreibung: PAKIET 72
Interne Kennung: PAKIET 72
Los: LOT-0073
Titel: PAKIET 73 - WORKI EKSTRAKCYJNE
Beschreibung: PAKIET 73
Interne Kennung: PAKIET 73
Los: LOT-0074
Titel: PAKIET 74 - UKŁADY ODDECHOWE DO RESPIRATORA NEWPORT
Beschreibung: PAKIET 74
Interne Kennung: PAKIET 74
Los: LOT-0075
Titel: PAKIET 75 - PASY DO KTG
Beschreibung: PAKIET 75
Interne Kennung: PAKIET 75
Los: LOT-0076
Titel: PAKIET 76 - WAPNO SODOWANE ANESTEZJOLOGICZNE
Beschreibung: PAKIET 76
Interne Kennung: PAKIET 76
Los: LOT-0077
Titel: PAKIET 77 - ZESTAWY DO ODSYSANIA W UKŁADZIE ZAMKNIĘTYM
Beschreibung: PAKIET 77
Interne Kennung: PAKIET 77
Los: LOT-0078
Titel: PAKIET 78 - CZUJNIKI DO KAPNOGRAFU
Beschreibung: PAKIET 78
Interne Kennung: PAKIET 78
Los: LOT-0079
Titel: PAKIET 79 - WZIERNIKI GINEKOLOGICZNE
Beschreibung: PAKIET 79
Interne Kennung: PAKIET 79
Los: LOT-0080
Titel: PAKIET 80 - ASPIRATORY ENDOMETRIALNE
Beschreibung: PAKIET 80
Interne Kennung: PAKIET 80
Los: LOT-0081
Titel: PAKIET 81 - ŁYŻKI DO LARYNGOSKOPU
Beschreibung: PAKIET 81
Interne Kennung: PAKIET 81
Los: LOT-0082
Titel: PAKIET 82 - OSPRZĘT FISHER PAYKEL
Beschreibung: PAKIET 82
Interne Kennung: PAKIET 82
Los: LOT-0083
Titel: PAKIET 83 - POJEMNIKI NA MOCZ
Beschreibung: PAKIET 83
Interne Kennung: PAKIET 83
Los: LOT-0084
Titel: PAKIET 84 - WORKI/TOREBKI NA WYMIOCINY
Beschreibung: PAKIET 84
Interne Kennung: PAKIET 84
Los: LOT-0085
Titel: PAKIET 85 - ZASTAWKI HEIMLICHA
Beschreibung: PAKIET 85
Interne Kennung: PAKIET 85
Los: LOT-0086
Titel: PAKIET 86 - KOŁDRY GRZEWCZE DO BAIR HUGGER
Beschreibung: PAKIET 86
Interne Kennung: PAKIET 86
Los: LOT-0087
Titel: PAKIET 87 - KOŁDRY GRZEWCZE DO MISTRAL AIR
Beschreibung: PAKIET 87
Interne Kennung: PAKIET 87
Los: LOT-0088
Titel: PAKIET 88 - WŁÓKNA LASEROWE 1.
Beschreibung: PAKIET 88
Interne Kennung: PAKIET 88
Los: LOT-0089
Titel: PAKIET 89 - WŁÓKNA LASEROWE 2.
Beschreibung: PAKIET 89
Interne Kennung: PAKIET 89
Los: LOT-0090
Titel: PAKIET 90 - IGŁY DO PTCD
Beschreibung: PAKIET 90
Interne Kennung: PAKIET 90
Los: LOT-0091
Titel: PAKIET 91 - KANIULE 3.
Beschreibung: PAKIET 91
Interne Kennung: PAKIET 91
Los: LOT-0092
Titel: PAKIET 92 - KANIULE 4.
Beschreibung: PAKIET 92
Interne Kennung: PAKIET 92
Los: LOT-0093
Titel: PAKIET 93 - UKŁADY ODDECHOWE DO RESPIRATORA TRANSOPRTOWEGO HERSIL
Beschreibung: PAKIET 93
Interne Kennung: PAKIET 93
Los: LOT-0094
Titel: PAKIET 94 - ŁYŻKI DO VIDEOLARYNGOSKOPU INSIGHTERS
Beschreibung: PAKIET 94
Interne Kennung: PAKIET 94
Los: LOT-0095
Titel: PAKIET 95 - PERFORATORY BŁONY OWODNIOWEJ
Beschreibung: PAKIET 95
Interne Kennung: PAKIET 95
Los: LOT-0096
Titel: PAKIET 96 - PROWADNICE SELDINGERA
Beschreibung: PAKIET 96
Interne Kennung: PAKIET 96
Los: LOT-0097
Titel: PAKIET 97 - PRÓŻNOCIĄG POŁOŻNICZY
Beschreibung: PAKIET 97
Interne Kennung: PAKIET 97
Los: LOT-0098
Titel: PAKIET 98 - SONDY SENGSTATENA
Beschreibung: PAKIET 98
Interne Kennung: PAKIET 98
Los: LOT-0099
Titel: PAKIET 99 - UKŁADY ODDECHOWE DO RESPIRATORA PHILIPS
Beschreibung: PAKIET 99
Interne Kennung: PAKIET 99
Los: LOT-0100
Titel: PAKIET 100 - UKŁADY ODDECHOWE
Beschreibung: PAKIET 100
Interne Kennung: PAKIET 100
Los: LOT-0101
Titel: PAKIET 101 - ZESTAWY LAKTACYJNE
Beschreibung: PAKIET 101
Interne Kennung: PAKIET 101