2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sukcesywna odczynników i materiałów eksploatacyjnych do urządzenia LightCycler na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie (358)
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sukcesywna odczynników i materiałów eksploatacyjnych do urządzenia LightCycler na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach Formularz opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.