615013-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Úklidové služby pro Sanatorium Pálava
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklidové služby pro Sanatorium Pálava
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o poskytování úklidových služeb, jejíž předmět spočívá v zajištění úklidových služeb v budově nově vybudovaného ústavu Sanatorium Pálava, tedy běžný úklid místností a mimořádný úklid za pomoci vlastních čisticích prostředků a úklidových pomůcek včetně zajištění dodávek odpadových pytlů.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungJMZ_Úklid