See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība Ropažu novada pašvaldības ielu un gājēju celiņu infrastruktūras objektiem
Beschreibung: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība Ropažu novada pašvaldības ielu un gājēju celiņu infrastruktūras objektiem
Interne Kennung: RNP 2026/98
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība Ādažu ielas asfaltbetona seguma atjaunošanai un gājēju ietves būvniecībai
Los: LOT-0002
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība ietves un apgaismojuma izbūvei Acones ielā
Los: LOT-0003
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība Līdumnieku ielas pārbūvei
Los: LOT-0004
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība ietves izbūvei gar Peldu ielu, Ulbrokā
Los: LOT-0005
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība Skolas ielas pārbūvei Upeslejās