See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mikrocewników do zabiegów CTO i litotrypsji, wyrobów medycznych do zaopatrywania chorób naczyń mózgowych, materiałów wszczepialnych i jednorazowych dla Oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.,
Beschreibung: Zakup mikrocewników do zabiegów CTO i litotrypsji, wyrobów medycznych do zaopatrywania chorób naczyń mózgowych, materiałów wszczepialnych i jednorazowych dla Oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.,
Interne Kennung: MSB/PN/53/08/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 -Mikrocewniki do udrożnień CTO I
Beschreibung: Mikrocewniki do udrożnień CTO I
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 -Mikrocewniki do udrożnień CTO II
Beschreibung: Mikrocewniki do udrożnień CTO II
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 -Mikrocewniki do udrożnień CTO III
Beschreibung: Mikrocewniki do udrożnień CTO III
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 -Mikrocewniki do udrożnień CTO IV
Beschreibung: Mikrocewniki do udrożnień CTO IV
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 -Zestaw do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
Beschreibung: Zestaw do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 -Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN I
Beschreibung: Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN I
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 -Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN III
Beschreibung: Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN III
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 -Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN V
Beschreibung: Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN V
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 -Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN VI
Beschreibung: Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN VI
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 -Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN II
Beschreibung: Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN II
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 -Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN IV
Beschreibung: Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN IV
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 -Akcesoria do strzykawki automatycznej
Beschreibung: Akcesoria do strzykawki automatycznej
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 -Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN I A
Beschreibung: Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN I A
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 -Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN VI A
Beschreibung: Sprzęt do zaopatrywania chorób naczyniowych OUN VI A
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 -Głowica wewnątrznaczyniowa
Beschreibung: Głowica wewnątrznaczyniowa
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 -Elektrody powrotne
Beschreibung: Elektrody powrotne
Interne Kennung: Część nr 16