615024-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen – Likvidace nebezpečných odpadů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLikvidace nebezpečných odpadů
BeschreibungPředmětem plnění této zakázky je sběr, přeprava a likvidace odpadu vznikajícího z činnosti původců odpadů, tj. níže uvedených zadavatelů. Každý z uvedených zadavatelů bude uzavírat samostatnou smlouvu s vybraným (jedním) dodavatelem na realizaci předmětu plnění na dobu 48 měsíců. Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace, plní funkci centrálního zadavatele ve smyslu ustanovení § 9 ZZVZ. Tento zadavatel zároveň pořizuje v rámci centralizovaného zadávání služby i pro vlastní potřebu. Zadavateli, pro které je dále centrální zadávání prováděno jsou: - Bílovecká nemocnice, a.s., - Nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace, - Nemocnice Havířov, příspěvková organizace, - Nemocnice Třinec, příspěvková organizace, - Sanatorium Jablunkov, a.s., - Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace, - Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organizace. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne KennungP/020/INV/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524100 Einsammlung von Krankenhausabfällen, 90524200 Beseitigung von Krankenhausabfällen, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001