2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výroba, dodávky a montáž atypického nábytku pro zdravotnické/pracovní kuchyně
Beschreibung: Předmětem a účelem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na výrobu, dodávku a montáž atypického nábytku pro zdravotnické a pracovní kuchyně či jejich poškozené části dle aktuálních provozních potřeb jednotlivých pracovišť zadavatele. Plnění bude zahrnovat zejména zaměření prostor, návrh technického řešení, výrobu nábytku na míru, dodávku, montáž, případně demontáž stávajícího vybavení a související servisní nebo úpravové práce.
Interne Kennung: Z029-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle ustanovení § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 79934000 Möbeldesign
5. Los
Los: LOT-0001